פסיכולוגים

פסיכולוגים רפואיים

יונה לוריא

פסיכולוג רפואי מומחה- מדריך, מנהל השירות הפסיכולוגי בבית החולים שערי צדק. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה והיסטוריה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בפסיכולוגיה רפואית ממכללת תל אביב – יפו. למדתי לאורך השנים תחומי הכשרה מגוונים אשר מאפשרים טיפול יעיל עבור המטופלים שלי. בין היתר, CBT, ביופידבק, היפנוזה, מדיטציה רפואית.  מטפל ומלווה אנשים המתמודדים עם מגוון של מצבי חולי כגון, התקפי לב ומחלות לבביות, מחלות אונקולוגיות, כאב כרוני, פיברומיאלגיה, IBS. בנוסף, מטפל באנשים המתמודדים עם מצבי חרדה, דיכאון, PTSD, OCD.

ד"ר עודד המרמן

פסיכולוג רפואי מומחה. עודד המרמן הוא פסיכולוג רפואי מומחה, מורשה להפנוט ומטפל בטיפול נרטיבי, במיינדפולנס ובטיפול קוגניטיבי-התנהגותי. בוגר האוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה ובמחשבת ישראל ובעל תואר שני בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב – יפו. עודד המרמן עובד בתחום הציבורי כפסיכולוג במרפאת סוכרת, במרפאה הגסטרואנטרולוגיה, במרפאה הבריאטרית ובמרכז להיפנוזה בהדסה, במרפאה לנוירולוגיה תפקודית בסורוקה ובקופת חולים מאוחדת. כיום, הוא דוקטורנט למדעי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון ועושה מחקר בתחום הטיפול בהפרעות רפואיות ללא מקור אורגאני ברור. תחומי עניין נוספים כוללים: פסיכולוגיה ורוחניות, טיפול אקזיסטנציאלי, טיפול בטבע ובעזרת פעילות גופנית.

אייל אור אל

אייל אור-אל

פסיכולוג רפואי מתמחה. בוגר האוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה ומדעי הקוגניציה ובעל תואר שני בפסיכולוגיה רפואית ממכללת תל אביב יפו. עבד ברפואה הציבורית בבית החולים קפלן במרפאה האנדוקרינולוגית ובמרפאת HIV.
 ניסיון נרחב בעבודה עם מבוגרים בדגש על התמודדות עם מחלות כרוניות, מצבים גופניים מעוררי מצוקה, בעיות שינה ושיפור התמודדות עם מחשבות שליליות חוזרות.
הטיפול הוא בשילוב של מספר שיטות: דינאמית, קוגניטיבית-התנהגותית, ביופסיכוסוציאלית, תרפיית קבלה ומחויבות; ועוד, תוך השמת דגש על התאמה לצרכי המטופל והענקת כלים להתמודדות עם המצב מעורר המצוקה.

אורי מנדלקורן

פסיכולוג רפואי מומחה. מטפל בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), מורשה להיפנוט. בוגר האוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה, ובעל תואר שני בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. 

אלון ולטמן

אלון ולטמן הוא פסיכולוג רפואי מומחה. מטפל בטיפול קוגניטיבי התנהגותי, מיינדפולנס (קשיבות) ו- Somatic Experiencing (SE). בנוסף הוכשר לטיפול בEMDR , נוירופידבק ובהיפנוזה. בוגר אוניברסיטת בן גוריון במדעי ההתנהגות ובעל תואר שני בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. בעל ניסיון רב בטיפול בטראומה ובמצבים רפואיים שונים. עבד לאורך שנים בבית החולים הדסה עין כרם במערך הלב, במרפאת כאב וביחידת הסוכרת.  בעל ניסיון רב בעבודה עם חיילים משוחררים לאחר חוויות קרב ושירות קרבי. ממייסדי תוכנית "מסע שחרור" העוסקת בעיבוד חוויות לחימה לקבוצות של חיילים משוחררים. במקביל לעבודתו במרפאה, מתפקד אלון כמנהל המקצועי של תוכנית מסע שחרור במטיב, המרכז הישראלי לפסיכוטראומה.

מטפל ומלווה אנשים המתמודדים עם משברי חיים, טראומה, דיכאון, חרדה והתמודדויות רפואיות שונות. 

פסיכולוגים שיקומיים

צרי וידר

פסיכולוג שיקומי מומחה, עם ניסיון בטיפול באנשים החווים קשיי הסתגלות למצבים רפואיים מורכבים, למשברי חיים, או לחיים עם מוגבלות. למדתי פסיכולוגיה ופילוסופיה יהודית באוניברסיטת בר-אילן, ופסיכולוגיה שיקומית באוניברסיטת אריאל. לאחר מכן התמחיתי בשיקום בקהילה של אנשים עם מוגבלויות וכן במחלקות אשפוז בבית חולים שיקומי.
מטפל בגישה שיקומית, השואפת להוביל תהליך עיבוד האובדן וצמיחה פוסט טראומטית, תוך עבודה רב-מקצועית המותאמת לצרכי המטופל.
בנוסף, עוסק באבחון נוירופסיכולוגי לאנשים החווים שינויים קוגניטיביים ורגשיים לאחר פגיעה, תהליך ניווני ועוד. זאת במטרה למפות תחומי חוזק וחולשה ולתת לאדם דו"ח מצב אינטגרטיבי של תפקודו הנוכחי, עם המלצות ייעודיות להמשך טיפול ושיקום.

מאיה הכט

פסיכולוגית שיקומית מתמחה, בעלת ניסיון בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם מחלות כרוניות ובני משפחתם. אני בוגרת אוניברסיטת תל אביב בפסיכולוגיה ומדעי הרוח ובעלת תואר שני בנוירו-פסיכולוגיה שיקומית ממכללת תל אביב יפו. בעבר עבדתי בבית החולים איכילוב במכון הראומטולוגי, ובבית החולים הדסה במחלקת שיקום יום ובמערך הפליאטיבי. כמו כן עסקתי באבחון נוירופסיכולוגי ביחידת האבחון במכון רקנאטי.
הגישה הטיפולית שלי הינה בעיקרה דינאמית, בשילוב עם כלים  קוגניטיביים-התנהגותיים ומיינדפולנס בהתאם לצרכי המטופל. במסגרת הטיפול אני שואפת ליצור מרחב בטוח ומחזיק לעיבוד השינויים והאתגרים שנובעים מהחיים לצד מחלה כרונית, במטרה לאפשר הסתגלות וצמיחה.

שי פרנק

פסיכולוג שיקומי מומחה- מדריך ונוירופסיכולוג. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה ותואר שני מהאוניברסיטה העברית בנוירופסיכולוגיה יישומית אותו סיימתי בהצטיינות. עבדתי לאורך שנים ארוכות בבית חולים תל השומר במחלקות השיקום ילדים ומבוגרים, כאשר בשנים האחרונות עמדתי בראש המערך הפסיכולוגי בשיקום נפגעי ראש. בנוסף, עבדתי בהתפתחות הילד בתל השומר שם שימשתי כאחראי על מערך האבחון הפסיכולוגי. 

דלית רבינוביץ פסיכולוגית

דלית רבינוביץ

פסיכולוגית בהתמחות שיקומית, מטפלת בגישה אינטגרטיבית עם תפיסה דינאמית ושילוב כלים מעולמות הגוף-נפש ומיינדפולנס, בהתאמה לצרכי ויכולות המטופל. בוגרת החוג לפסיכולוגיה וחינוך ממכללת עמק יזרעאל ובעלת תואר שני בנוירופסיכולוגיה קלינית שיקומית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
עבדתי עם מגוון רחב של אוכלוסיות וצברתי ניסיון בעבודה טיפולית רגשית, קוגנטיבית ושיקומית עם אנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים מורכבים לרבות, הפרעות נוירולוגיות מולדות ונרכשות ובני משפחתם. אני שואפת ליצור מפגש טיפולי מיטיב אשר יאפשר מרחב בטוח לחקירה פנימית עדינה ורגישה, עיבוד, קבלה עצמית ותנועה אדפטיבית ומצמיחה מתוך התקיעות.  

נטע משגב

פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה, עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים. לאורך שנות עבודתי, צברתי ניסיון רב בעבודה עם טראומות מגוונות ומורכבות, ובהשפעתן על היבטים אישיים, בינאישיים, זוגיים ומשפחתיים. זאת, תוך מתן דגש על היכולת להשתקם לאחר ארועים טראומטיים, ולבנות חיים מלאים בעלי משמעות. בנוסף צברתי ניסיון רב בעבודה עם נכויות שונות ועם לקויות התפתחותיות מסוגים שונים, בהיבט ההתמודדות האישית, ההורית, המשפחתית והמערכתית. אני מאמינה ביכולת של אדם לתפוס מקום אקטיבי בחייו, תוך הכרה במה שחשוב ומשמעותי עבורו וכיצד ניתן להגשים זאת.  אני שואפת להגיע עם כל מטופל לחוויה של הכרות מעמיקה שלו את עצמו, קבלה עצמית והכרה בכוחותיו וביכולתו לבנות לו עולם מלא משמעות. לשם כך אני נעזרת במגוון שיטות טיפול ביניהן היפנוזה, EMDR, גישת cbt בדגש על גל שלישי וACT, טיפול דיאדי CPP, וכלים מעולם הטיפול הזוגי EFT.

פסיכולוגים קליניים

פרופ' אורן קפלן

פרופ' אורן קפלן, פסיכולוג קליני, מורשה לטיפול בהיפנוזה, מחלוצי הפסיכולוגיה החיובית בישראל, חוקר בתחומי חוסן והתמודדות עם מצבי חירום וטראומה. מתמחה בהפרעות חרדה, פוביות, פוסט טראומה וטיפול זוגי. פרופ' קפלן היה בעבר כלכלן, פרסם מאמרים רבים וכיהן כדיקן ביה"ס למינהל עסקים וכנשיא המכללה למינהל.

סובלים מבעיות רפואיות וכאבים כרוניים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם